Apie mus

Rawjus misija:

 

Mokytis ir dalintis žiniomis apie efektyvią mitybą bei suteikti išsamų pasirinkimą naudingiausio pasaulio maisto ir kitų priemonių, padedančių sveikai, ilgai ir laimingai gyventi

Rawjus – tai ekologiškų maisto produktų linija, siūlanti termiškai neapdorotus, necukruotus ir tik ekologiškus riešutus, džiovintus vaisius, sėklas, uogas,  kitus ne tik skanius, o ir švarius produktus. Taip pat siūlome taip vadinamą „supermaistą“, kuris yra itin gausus būtiniausių mūsų organizmui ir geriausiai pasisavinamų medžiagų šaltinis.

Rawjus atsirado dėl to, kad  vieną dieną nusprendėme, jog nebenorime valgyti „parduotuvinio“ maisto – tokio, kuriuo nesidomi net mikroorganizmai. Riešutai, sėklos, džiovinti vaisiai bei uogos yra toks maistingas ir skanus maistas, kad jį valgyti nori visi. Prekybos centruose produktai yra laikomi atvirai ar nesandariai uždaryti. Nuo pasodinimo iki atsiradimo parduotuvėse produktai taip stipriai apdorojami cheminėmis medžiagomis, kad jie faktiškai tampa nebevalgomi. Jei tai yra švarus produktas, mikroorganizmai jį užpuola vos per kelias valandas, dėl to, norint išlaikyti visas naudingąsias maisto savybes ir jį apsaugoti, maistas turi būti visai kitaip tvarkomas nei tai yra daroma pramonėje įprastai.

Norėdami gauti naudą, o ne nuodyti savo organizmą, nusprendėme veikti – susirasti patikimus sertifikuotus tiekėjus ir atvežti švarų maistą į Lietuvą.

Dabar džiaugiamės galėdami JUMS pasiūlyti vis platėjantį ypatingai naudingo ir švaraus maisto asortimentą.

 

Rawjus komanda